Το Pravi Hotel βρίσκεται κοντά στο αεροδρόμιο της Καβάλας και παρέχει υψηλής ποιότητας παροχές και φιλοξενία. Υπάρχουν πισίνες για μικρούς και μεγάλους και διαθέσιμος χώρος parking για τους επισκέπτες. Επίσης, η διαμονή στο ξενοδοχείο μας διακρίνεται για την εξαιρετική σχέση ποιότητας – τιμής.
Το ευρύχωρο, γεμάτο φως εστιατόριό μας είναι το καλύτερο μέρος για να ξεκινήσετε τη μέρα σας με ένα υπέροχο πρωινό και να απολαύσετε τα γεύματά σας.
Φροντίζουμε τους επισκέπτες μας, παρέχοντας όλες τις ανέσεις για προσωπική φροντίδα, εξασφαλίζοντας την ευχάριστη και άνετη διαμονή σας στο Pravi Hotel.